PATRYK BŁASZKIEWICZ

KILKA SŁÓW O MNIE I O HISTORII ZARABIANIA

CZEŚĆ 🙂


Nazywam się Patryk Błaszkiewicz

Stworzyłem Million Maker i chciałbym Ci opowiedzieć trochę o Sobie, oraz swoich doświadczeniach w zarabianiu pieniędzy, lecz na początku skupmy się na tym drugim pewnie ważniejszym dla Ciebie. Pokażę Ci jak można błądzić po świecie w poszukiwaniu „złotego środka”.

Jestem młodą osobą, lecz próbowałem już wielu różnych sposobów zarabiania pieniędzy. Pracowałem w różnych branżach i łapałem się wszystkiego gdzie obiecywano dobre pieniądze za cięższą lub lżejszą pracę. Od zwykłej pracy fizycznej, pracy na etacie, marketingu stacjonarnego, zarabianiu w MLM, inwestowaniu na giełdzie w HIP’y, sprzedaży ubezpieczeń, aż w końcu po marketingu sieciowego.

Działałem w różnych programach partnerskich, lecz zawsze trafiałem na jakąś inwestycję początkową (wykupienie produktów) i później wykonanie pewnych targetów lub wykupieniu obowiązkowych produktów w „gorszym miesiącu”. 

Zawsze byłem pozytywnie nastawiany, nakręcony, szkolony przez osoby które naprawdę zaszły daleko w danym biznesie i osiągnęły sukces lecz nigdy nie wychodziło mi tak dobrze jak bym chciał, oraz było więcej pracy niż efektów z tego. Sprawdzona instrukcja, schematy, wsparcie doświadczonej osoby nie wystarczyły aby osiągnąć zamierzony cel, zawsze pojawiała się jakaś przeszkoda.

Pewnego dnia przeglądając kolejne oferty dodatkowego zarobku znalazłem coś ciekawego (na tamtą chwilę tak mi się wydawało). Umówiłem się na spotkanie, przedstawiono mi zadania, oraz kwotę wynagrodzenia, STWIERDZIŁEM CZEMU NIE każdy grosz się przyda a przy okazji nie trzeba było się dużo napracować. Wykonałem wszystkie instrukcję, po drodze trzeba było jeszcze wykonać kilka rzeczy więc będąc nakręcony zrobiłem to jak najszybciej i czekałem na efekty.

Okazało się że osoby które zarządzały całym systemem same się gubiły w tym co robią i aby zaakceptować jedną rzecz trzeba było skontaktować się z 3 innymi ludźmi z którymi kontakt zawsze był utrudniony. I tak oto wyszło że z obiecywanych 500zł na czysto wyszło około 50zł. Odejmując opłaty za zwłokę, jeżdżenie, załatwianie i tak wszystko nie zostało zaakceptowane jak miało być, mino iż zostało wykonane poprawnie. Tak więc było więcej zachodu niż to warto. POZDRAWIAM firmę z którą mam tak miłe wspomnienia 😂😂😂.

Aktualnie opisując Wam tę historię z wiedzą którą posiadam zarobiłbym ponad
2tyś. 
 Pracując sam na Siebie i nie było by żadnych komplikacji. Ale no cóż w XXIw. wiedza oraz współpraca z ODPOWIEDNIMI ludźmi jest NA WAGĘ ZŁOTA!

Aż w końcu zła Passa się skończyła gdy usłyszałem o możliwościach które istnieją na rynku już od kilku lat, lecz do mnie dotarły w Kwietniu 2017r. Oczywiście kolejny super biznes, wszystko przez Internet, pracując 2-3 godziny w ciągu dnia z każdego miejsca na ziemi. Hmmm no takiej PETARDY 🤔jeszcze
nie słyszałem więc postanowiłem spróbować swoich sił. Otrzymałem instrukcję krok po kroku co mam wykonywać aby osiągnąć sukces i powiem wam że W KOŃCU BYŁO TAK JAK OBIECYWALI.

Praca jeżeli można to nazwać w ogóle pracą, gdyż dzieli się ją na etapy i w każdym etapie wykonuje się poszczególne elementy, które zajmują na prawdę mało czasu. Można spokojnie traktować to jako pracę dodatkową i w zamian otrzymywać fajne profity.

LECZ DLA NOWEJ OSOBY NAJWAŻNIEJSZE jest to że można zarobić od pierwszego momentu bez ŻADNEJ INWESTYCJI nawet około 1000zł na samym początku, bez konieczności polecania niczego innym osobą. Ten fakt przekonał mnie bardzo, gdyż nigdy nie słyszałem o TAKICH EFEKTACH BEZ INWESTYCJI ZA TAK MAŁY NAKŁAD PRACY.

Z czasem dalej wykonywałem instrukcję a zarobki ROSŁY W EKSPRESOWYM TEMPIE. Aktualnie pracuje w marketingu sieciowym od Kwietnia 2017r. Jestem bardzo zadowolony z efektów, które możecie zobaczyć TUTAJ. Doszedłem do takiego etapu, który umożliwia mi pokazywanie tego co robię innym ludziom takim jak Ty, którzy również szukają możliwości dodatkowego dorobienia pieniędzy. Poświęcając więcej uwagi i czasu projektowi ZAROBIĆ w graniach 5tyś. i więcej (nie ma górnej granicy zysku).

Teraz jestem SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM współpracuje z różnymi ludźmi którzy również postanowili zmienić swoje życie tak jak Ja i działają razem ze mną. Jestem bardzo zadowolony gdyż mogę zarabiać pieniądze pomagając swoim osobą a przy okazji mam dużo wolnego czasu dla Siebie.W ciągu dnia mam czas na swoje pasje i przyjemności takie jak częste treningi na siłowni, podróżowanie, oraz spędzanie wolnych chwil ze znajomymi. Osobiście zależy na tym aby pomagać ludziom, by mogli cieszyć się lepszym życiem.

Pomogłem nawet kilku osobom wrócić na właściwe tory po współpracy z innym prowadzącym, którzy nastawiali się tylko na zysk nie udzielając żadnego wsparcia. Oto moja historia, oraz krótkie przedstawienie tego co robię i czym się zajmuję.

PAMIĘTAJ TO TY JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY/A ZA SWOJE ŻYCIE I TO TY DECYDUJESZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ

Tak więc SPRÓBUJ PRZECIEŻ TO NIC CIĘ NIE KOSZTUJE I NIC NIE TRACISZ!

⬇ ZNAJDZIESZ MNIE NA ⬇

FACEBOOK

SNAPCHAT

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE

INSTAGRAM

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?

NAPISZ DO MNIE
Share This